وبینار میزیتو

سه‌شنبه ۲۲ خرداد

ما میزیتو هستیم!

بیش از ۱۴۹,۹۵۰ سازمان، شرکت و استارت‌آپ
برای مدیریت پروژه‌ها، کنترل وظایف، مکاتبات اداری، مدیریت مشتریان
و پیشرفت کسب‌وکارخود به میزیتو اعتماد کرده‌اند.

رویای ما، رویای شماست!

شما می‌خواهید از کار تیمی لذت ببرید، با رسیدن به اهداف خود انرژی بگیرید
و نظم و ترتیب کارها، باعث پیشرفت شما شود؛
ما هم همین را می‌خواهیم!

از کجا شروع کردیم؟

شرکت توسعه راهبرد امن آرمان با هدف ارائه یک سامانه تحت وب جهت بهبود روش‌های مدیریت کسب‌وکار و افزایش بهره‌وری در سازمان‌ها و شرکت‌ها اقدام به معرفی محصول دانش‌بنیان میزیتو نمود.

میزیتو در سال ۱۳۹۶ با نیازسنجی دقیق شرکت‌ها و سازمان‌ها، با هدف ایجاد نظم در محیط کاری با رویکردی جدید و متفاوت شکل گرفت.

میزیتو در همان سال به عنوان یک سیستم مدیریت وظایف ساده در دسترس کاربران قرار گرفت و در سال اول به همراهی حدود ۲۰۰ شرکت و استارت‌آپ مفتخر گشت!

هدف اصلی میزیتو ارائه خدمات نوین و معرفی ابزارهای مورد نیاز مدیران در جهت پیشبرد اهداف و دستیابی به موفقیت در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار می‌باشد.

کیلومتر شمار!

در ادامه چه مسیری طی شد؟

ارزش‌های اصلی و چشم‌اندازهای میزیتو

نوآوری بی‌وقفه

هر روز ایده‌های جدید و قابلیت‌های متفاوت را بررسی، آزمایش و به میزیتو اضافه می‌کنیم و این روند را به صورت مداوم و همیشگی ادامه خواهیم داد.

مشتری‌محوری

تمام کوشش ما، برای رسیدن مشتریان به اهدافشان است، میزیتو با شناخت درست چالش‌های این مسیر، از شروع تا زمان نیل به این اهداف و پیشرفت هر کسب‌وکار، قدم به قدم همراهشان است.

هر تیم، یک میزیتو

به صورت مستمر تلاش می‌کنیم تا میزیتو به یک محصول با کارآیی بالا و کمترین هزینه تبدیل شود. میزیتو نرم‌افزاری خواهد بود که به هر تیم کاری کمک کند تا بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد.

همیشه در حال رشد

ما متعهد هستیم تا مسیری از رشد و شکوفایی در امکانات و سهولت استفاده را به صورت پیوسته ادامه دهیم تا به بهترین نرم‌افزار در حوزه خود تبدیل شویم.

پرورش کارکنان

اعضای متخصص، آموزش‌دیده و متعهد، بزرگترین دارایی‌های یک تیم هستند. تلاش همه‌روزه‌ی ما در میزیتو، پرورش چنین نیروهایی است تا در مسیر توسعه محصول و ارائه خدمات به مشتریانمان، سربلند باشیم.

سرعت در توسعه

توسعه یک محصول پیچیدگی‌های فراوانی دارد که از سرعت آن می‌کاهد. ما در میزیتو با برنامه‌ریزی دقیق و متمرکز کردن اهداف، سرعت را در عین حفظ کیفیت و نیز ارائه خدمات حرفه‌ای، به توسعه بازگردانده‌ایم!

:)

اگر تو هم به دنبال حل چالش‌های بزرگ هستی،
با ما در میزیتو همراه شو!

آدرس دفتر مرکزی:

مشهد، خیابان راهنمایی، برج سلمان، طبقه ۷، واحد ۱۰

میزیتو در رسانه‌ها