مدیران و کارکنان و کسب‌و‌کارهایی زیادی علی رغم رشد و پیشروی روزانه از یک پازل گمشده در فعالیت هایشان سخن می گفتند و آن هم بهم ریختگی کارها، پروژه ها و همچنین انباشته شدن حجم بسیاری از وظایف بود، بدیهیست که چنین وضعیتی در بهترین حالت، هر مدیری را دچار سردرگمی خواهد کرد.

میزیتو به دلیل اینکه بر پایه شبکه اجتماعی اختصاصی چیده شده بود توانست رابطه بهتری به نسبت سیستم های دیگر با مدیران و کارکنان برقرار کند در کنار ui و ux مناسبی که از خود نشان داد روح تازه‌ای به حوزه‌ی کسب‌و‌کار بخشید.

میزیتو پس از ورود به بازار کسب‌وکار مورد استقبال قرار گرفت و مجموعه های بسیاری شروع به استفاده از میزیتو کردند در کنار ایجاد بستری برای تعاملات گروهی بخش مدیریت پروژه میزیتو با استفاده از قابلیت ایجاد گروه پروژه و همچنین ایجاد بورد و تقویم در پروژه ها به عنوان یک ابزار مفید جهت مدیریت کسب و کار تبدیل شده است.

میزیتو بر روی نظم درون سازمانی تمرکز کرد و از یک سیستم کنترل پروژه کاربردی رونمایی کرد. به یقین اینکه بتوانیم تنها با یک نگاه از وضعیت کاری فردی، گروهی و در مقیاس بازتر از روند فعالیت کل مجموعه با خبر شویم بسیار لذت بخش است.

میزیتو سبب شد تا هر فردی که روز کاری خودش را آغاز میکند دقیقاً بداند که فعالیت امروز او چیست و چه تأثیری در رشد و به نتیجه رسیدن پروژه‌ها و فعالیت‌های شرکت دارد.

میزیتو این امکان را برای مدیران فراهم ساخت تا بدون محدودیت زمانی و مکانی بتوانند با اعضای تیم در ارتباط باشند روند پیشرفت پروژه ها و نحوه انجام وظایف افراد مجموعه را ملاحظه کنند و یک مدیریت از راه دور موفق را تجربه کنند.

میزیتو با هوشمندسازی کسب‌و‌کار برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و تیم‌های استارتآپی، ساختاری را پیاده‌سازی کرد تا مدیران بتوانند تیم های کاری را بدرستی مدیریت کنند و وضعیت پروژه ها و فعالیت ها را به صورت کامل نظم ببخشند.

در سرویس‌هایی از قبیل میزیتو ایجاد کمک به افزایش بهره‌وری مجموعه ها و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های مالی و زمانی غیرقابل انکار است به نحوی که تنها پس از گذر از بازه‌ی یکماهه نمودار پیشرفت کاری مجموعه‌ها به شکل چشمگیری صعودی خواهد بود.

اگر در اطراف شما شرکت و مجموعه ای وجود دارد که هنوز هوشمندسازی کسب‌و‌کار در آن انجام نگرفته است به عنوان یک دوست این مورد را متذکر شوید که هوشمندسازی کسب‌و‌کار و استفاده از ابزارهایی از قبیل میزیتو، تا چه حد می تواند دستیابی به اهداف کلان مجموعه را سرعت ببخشد.

محصول دانش‌بنیان میزیتو با ثبت رسمی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از محصولات تولید شده در شرکت توسعه راهبرد امن آرمان به شماره ثبت ۵۲۷۶۶ می‌باشد.


تمامی امکانات میزیتو به صورت رایگان در دسترس شماست!!

تنها در چند دقیقه می‌توانید محیط کاربری خود را ایجاد کنید

شروع کنید